| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.979 RON | 494.016 RON | 250.130 RON | +234.607 RON | 1 |
| 2024 | 416.320 RON | 416.320 RON | 213.921 RON | +195.023 RON | 1 |
| 2023 | 404.155 RON | 404.017 RON | 238.276 RON | +161.700 RON | 1 |
| 2022 | 240.929 RON | 242.147 RON | 130.624 RON | +104.259 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 699.651 RON | 83.077 RON | 7.448 RON | 11.470 RON | 64.159 RON | 314.738 RON | 472.749 RON |
| 2024 | 692.060 RON | 116.290 RON | 25.933 RON | 23.030 RON | 67.327 RON | 240.952 RON | 572.030 RON |
| 2023 | 541.317 RON | 56.282 RON | 19.481 RON | 20.796 RON | 16.005 RON | 176.630 RON | 422.007 RON |
| 2022 | 372.442 RON | 113.672 RON | 81.804 RON | 9.244 RON | 22.624 RON | 207.116 RON | 279.867 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 18,7% în 2025, după o creștere de 3,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,0%.
Marja netă a crescut de la 46,8% în 2024 la 47,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 493.979 lei în 2025, față de 416.320 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 29,8% în 2024 la 40,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,7% | 47,5% | 493.979 lei | 40,2% |
| 2024 | 3,0% | 46,8% | 416.320 lei | 29,8% |
| 2023 | 67,7% | 40,0% | 404.155 lei | 29,6% |
| 2022 | - | 43,3% | 240.929 lei | 42,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.751 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5320 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 39,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 131.143 lei în 2025, calculată pe 109 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5320 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la M BEST POST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.