| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239.801 RON | 260.681 RON | 157.557 RON | +100.521 RON | 2 |
| 2024 | 256.439 RON | 260.533 RON | 137.888 RON | +120.039 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 193.884 RON | 199.998 RON | 99.460 RON | +98.538 RON | 1 |
| 2022 | 103.369 RON | 107.509 RON | 66.473 RON | +39.964 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.363 RON | 458.304 RON | 0 RON | 2.400 RON | 455.904 RON | 16.270 RON | 443.414 RON |
| 2024 | 3.148 RON | 367.861 RON | 0 RON | 16.738 RON | 351.123 RON | 24.633 RON | 342.893 RON |
| 2023 | - | 313.866 RON | - | 17.476 RON | 296.390 RON | 88.467 RON | 222.854 RON |
| 2022 | - | 227.192 RON | - | 9.442 RON | 217.750 RON | 102.090 RON | 124.317 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 6,5% în 2025, după o creștere de 32,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 32,4%.
Marja netă a scăzut de la 46,8% în 2024 la 41,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 119.900 lei în 2025, față de 128.220 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 6,6% în 2024 la 3,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -6,5% | 41,9% | 119.900 lei | 3,5% |
| 2024 | 32,3% | 46,8% | 128.220 lei | 6,6% |
| 2023 | 87,6% | 50,8% | 193.884 lei | - |
| 2022 | - | 38,7% | 103.369 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.389 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 25,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 21% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LINZMAYER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.