| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 440.777 RON | 485.289 RON | 330.417 RON | +145.673 RON | 3 |
| 2024 | 249.353 RON | 297.956 RON | 294.155 RON | +1.222 RON | 3 ▲+1 |
| 2023 | 145.878 RON | 194.040 RON | 190.177 RON | +2.403 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 4.712 RON | 60.499 RON | 60.102 RON | +222 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.343 RON | 212.271 RON | 29.718 RON | 135.646 RON | 46.907 RON | 64.026 RON | 149.719 RON |
| 2024 | 60.839 RON | 52.825 RON | 516 RON | 5.075 RON | 47.234 RON | 47.182 RON | 4.047 RON |
| 2023 | 100.942 RON | 55.054 RON | - | 1.601 RON | 53.453 RON | 50.633 RON | 2.825 RON |
| 2022 | 107.033 RON | 2.038 RON | - | - | 2.038 RON | 6.371 RON | 422 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 76,8% în 2025, după o creștere de 70,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 353,9%.
Marja netă a crescut de la 0,5% în 2024 la 33,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 11.820,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 146.926 lei în 2025, față de 83.118 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 41,5% în 2024 la 26,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76,8% | 33,0% | 146.926 lei | 26,9% |
| 2024 | 70,9% | 0,5% | 83.118 lei | 41,5% |
| 2023 | 2.995,9% | 1,6% | 72.939 lei | 32,5% |
| 2022 | - | 4,7% | 4.712 lei | 5,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.881 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 64,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 45% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LINCOSBEL ELECTRO S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.