| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.824.593 RON | 2.841.288 RON | 2.799.470 RON | +26.243 RON | 1 |
| 2024 | 4.151.940 RON | 4.151.952 RON | 3.657.418 RON | +408.936 RON | 1 |
| 2023 | 2.236.294 RON | 2.236.294 RON | 2.498.053 RON | −276.967 RON | 1 |
| 2022 | 2.074.203 RON | 2.074.203 RON | 1.628.304 RON | +431.949 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.862 RON | 2.651.269 RON | 2.315.505 RON | 139.132 RON | 196.632 RON | 2.712.648 RON | 26.483 RON |
| 2024 | 14.784 RON | 1.177.034 RON | 35.836 RON | 923.773 RON | 217.425 RON | 661.956 RON | 529.862 RON |
| 2023 | 16.755 RON | 312.989 RON | 69.032 RON | 74.541 RON | 169.416 RON | 51.861 RON | 277.883 RON |
| 2022 | 27.098 RON | 663.700 RON | 18.826 RON | 623.242 RON | 21.632 RON | 120.105 RON | 570.693 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 32,0% în 2025, după o creștere de 85,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,8%.
Marja netă a scăzut de la 9,8% în 2024 la 0,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 93,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.824.593 lei în 2025, față de 4.151.940 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 55,5% în 2024 la 99,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -32,0% | 0,9% | 2.824.593 lei | 99,0% |
| 2024 | 85,7% | 9,8% | 4.151.940 lei | 55,5% |
| 2023 | 7,8% | -12,4% | 2.236.294 lei | 15,7% |
| 2022 | - | 20,8% | 2.074.203 lei | 17,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 20.892 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 17% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 38,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 10,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 507.386 lei în 2025, calculată pe 830 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 8 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LDC DESIGN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.