| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 434.555 RON | 434.564 RON | 82.850 RON | +338.938 RON | 1 |
| 2024 | 409.607 RON | 409.616 RON | 69.926 RON | +327.401 RON | 1 |
| 2023 | 330.566 RON | 330.659 RON | 49.239 RON | +278.114 RON | 1 |
| 2022 | - | 0 RON | 581 RON | −581 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.305 RON | 361.423 RON | 0 RON | 262.912 RON | 98.511 RON | 29.670 RON | 339.058 RON |
| 2024 | 20.837 RON | 330.721 RON | 0 RON | 256.887 RON | 73.834 RON | 24.037 RON | 327.521 RON |
| 2023 | 0 RON | 296.299 RON | 0 RON | 212.500 RON | 83.799 RON | 18.666 RON | 277.633 RON |
| 2022 | - | 41 RON | - | - | 41 RON | 522 RON | -481 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,1% în 2025, după o creștere de 23,9% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 79,9% în 2024 la 78,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 434.555 lei în 2025, față de 409.607 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 6,8% în 2024 la 8,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,1% | 78,0% | 434.555 lei | 8,0% |
| 2024 | 23,9% | 79,9% | 409.607 lei | 6,8% |
| 2023 | - | 84,1% | 330.566 lei | 6,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 204.530 lei în 2025, calculată pe 263 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LAYER ZERO S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.