| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 488.016 RON | 528.748 RON | 393.171 RON | +126.770 RON | 2 ▼-1 |
| 2024 | 404.771 RON | 404.922 RON | 178.843 RON | +219.928 RON | 3 |
| 2023 | 394.386 RON | 394.386 RON | 138.774 RON | +251.668 RON | 3 ▲+1 |
| 2022 | 186.207 RON | 196.407 RON | 82.002 RON | +112.441 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.557 RON | 150.193 RON | - | 109.226 RON | 40.967 RON | 304.397 RON | 339.353 RON |
| 2024 | 625.359 RON | 70.971 RON | 3.860 RON | 39.232 RON | 27.879 RON | 339.078 RON | 357.252 RON |
| 2023 | 230.852 RON | 86.811 RON | 3.782 RON | 30.292 RON | 52.737 RON | 29.139 RON | 288.524 RON |
| 2022 | 225.035 RON | 45.955 RON | 3.782 RON | 29.743 RON | 12.430 RON | 126.134 RON | 144.856 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,6% în 2025, după o creștere de 2,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 37,9%.
Marja netă a scăzut de la 54,3% în 2024 la 26,0% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 3 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 244.008 lei în 2025, față de 134.924 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 48,7% în 2024 la 47,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,6% | 26,0% | 244.008 lei | 47,3% |
| 2024 | 2,6% | 54,3% | 134.924 lei | 48,7% |
| 2023 | 111,8% | 63,8% | 131.462 lei | 9,2% |
| 2022 | - | 60,4% | 93.104 lei | 46,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.854 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se află în primele 32% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 305.224 lei în 2025, calculată pe 49 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LAURENTIU sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.