| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 894.069 RON | 894.096 RON | 476.790 RON | +394.340 RON | 1 |
| 2024 | 691.925 RON | 705.992 RON | 494.083 RON | +197.459 RON | 1 |
| 2023 | 697.526 RON | 697.527 RON | 428.254 RON | +262.438 RON | 1 |
| 2022 | 471.648 RON | 471.689 RON | 355.854 RON | +111.213 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.934 RON | 542.239 RON | - | 516.678 RON | 25.561 RON | 168.593 RON | 394.580 RON |
| 2024 | 36.210 RON | 398.549 RON | - | 344.534 RON | 54.015 RON | 184.606 RON | 250.153 RON |
| 2023 | 29.532 RON | 425.610 RON | 4.518 RON | 388.318 RON | 32.774 RON | 192.464 RON | 262.678 RON |
| 2022 | 8.593 RON | 301.258 RON | 175 RON | 265.348 RON | 35.735 RON | 198.398 RON | 111.453 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,2% în 2025, după o scădere de 0,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 23,8%.
Marja netă a crescut de la 28,5% în 2024 la 44,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 99,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 894.069 lei în 2025, față de 691.925 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 42,5% în 2024 la 29,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,2% | 44,1% | 894.069 lei | 29,9% |
| 2024 | -0,8% | 28,5% | 691.925 lei | 42,5% |
| 2023 | 47,9% | 37,6% | 697.526 lei | 42,3% |
| 2022 | - | 23,6% | 471.648 lei | 64,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.768 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 31,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 186.964 lei în 2025, calculată pe 86 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 28 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la LASER TECH INTELLIGENT TECHNOLOGY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.