| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.138.521 RON | 1.086.119 RON | 956.988 RON | +102.523 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 785.168 RON | 812.846 RON | 718.386 RON | +77.056 RON | 2 |
| 2023 | 663.685 RON | 618.434 RON | 610.578 RON | +1.343 RON | 2 ▼-1 |
| 2022 | 1.207.190 RON | 1.267.240 RON | 1.163.443 RON | +91.965 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240.692 RON | 551.934 RON | 140.761 RON | 61.267 RON | 349.906 RON | 223.228 RON | 569.398 RON |
| 2024 | 90.692 RON | 573.491 RON | 126.322 RON | 87.462 RON | 359.707 RON | 197.309 RON | 466.874 RON |
| 2023 | 90.692 RON | 415.900 RON | 72.422 RON | 89.789 RON | 253.689 RON | 116.773 RON | 389.819 RON |
| 2022 | 92.442 RON | 433.653 RON | 169.265 RON | 19.074 RON | 245.314 RON | 137.619 RON | 388.476 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 45,0% în 2025, după o creștere de 18,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,9%.
Marja netă a scăzut de la 9,8% în 2024 la 9,0% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.138.521 lei în 2025, față de 392.584 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 29,7% în 2024 la 28,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45,0% | 9,0% | 1.138.521 lei | 28,2% |
| 2024 | 18,3% | 9,8% | 392.584 lei | 29,7% |
| 2023 | -45,0% | 0,2% | 331.842 lei | 23,1% |
| 2022 | - | 7,6% | 402.397 lei | 26,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 858 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1610 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 48,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 503.220 lei în 2025, calculată pe 136 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1610 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la LADIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.