Acasă › Firme › Mehedinți › KAMATT CONSTRUCT S.R.L.

KAMATT CONSTRUCT S.R.L.

CUI 40570558 Mun. Drobeta-Turnu Severin · Mehedinți Activă Construcții
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
290K
Cifră de afaceri
RON · 2025
120K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
40570558
Nr. înmatriculare
J2019000173254
Data înmatriculării
05.02.2019
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Mehedinți
Localitate
Mun. Drobeta-Turnu Severin
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

215K
2022
265K
2023
220K
2024
290K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025290.000 RON290.000 RON166.987 RON+120.113 RON1
2024220.000 RON200.000 RON60.701 RON+137.099 RON1 ▼-2
2023265.243 RON255.243 RON250.483 RON+2.108 RON3 ▼-1
2022215.000 RON268.968 RON265.106 RON+1.712 RON4

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON233.807 RON0 RON221.500 RON12.307 RON113.436 RON120.371 RON
20240 RON144.930 RON0 RON131.833 RON13.097 RON5.522 RON139.408 RON
2023-103.171 RON20.000 RON50.000 RON33.171 RON50.281 RON52.890 RON
2022-84.878 RON30.000 RON52.850 RON2.028 RON34.096 RON50.782 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 31,8% în 2025, după o scădere de 17,1% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,5%.

Marja netă a scăzut de la 62,3% în 2024 la 41,4% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 290.000 lei în 2025, față de 220.000 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,8% în 2024 la 48,5% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202531,8%41,4%290.000 lei48,5%
2024-17,1%62,3%220.000 lei3,8%
202323,4%0,8%88.414 lei-
2022-0,8%53.750 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''12.96
Limită de plată recomandată29.000 RON
X1
0.5148
X2
0.5148
X3
0.5261
X4
1.0611

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 20.975 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 30,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Mehedinți, mediana aceluiași cod CAEN a fost 298.450 lei în 2025, calculată pe 130 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la KAMATT CONSTRUCT S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: P•••••• C•••••• C•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la KAMATT CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.