| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 321.436 RON | 322.303 RON | 90.465 RON | +227.154 RON | 1 |
| 2024 | 280.665 RON | 280.665 RON | 96.350 RON | +155.415 RON | 1 |
| 2023 | 240.700 RON | 240.700 RON | 92.622 RON | +124.860 RON | 1 |
| 2022 | 193.060 RON | 193.060 RON | 84.861 RON | +106.268 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 163.291 RON | 197.477 RON | 307 RON | 195.863 RON | 1.307 RON | 133.374 RON | 227.394 RON |
| 2024 | 3.317 RON | 171.311 RON | 307 RON | 148.325 RON | 22.679 RON | 18.973 RON | 155.655 RON |
| 2023 | - | 146.066 RON | 289 RON | 89.500 RON | 56.277 RON | 20.966 RON | 125.100 RON |
| 2022 | - | 115.778 RON | 192 RON | 111.768 RON | 3.818 RON | 9.270 RON | 106.508 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,5% în 2025, după o creștere de 16,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,5%.
Marja netă a crescut de la 55,4% în 2024 la 70,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 321.436 lei în 2025, față de 280.665 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 10,9% în 2024 la 37,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,5% | 70,7% | 321.436 lei | 37,0% |
| 2024 | 16,6% | 55,4% | 280.665 lei | 10,9% |
| 2023 | 24,7% | 51,9% | 240.700 lei | - |
| 2022 | - | 55,0% | 193.060 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 41% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 43,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Alba, mediana aceluiași cod CAEN a fost 167.171 lei în 2025, calculată pe 298 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la JUST ENGINEERING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.