| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337.401 RON | 337.469 RON | 121.893 RON | +209.930 RON | 1 |
| 2024 | 161.717 RON | 161.772 RON | 103.919 RON | +56.267 RON | 1 |
| 2023 | 161.375 RON | 161.432 RON | 90.871 RON | +69.189 RON | 1 |
| 2022 | 154.523 RON | 154.605 RON | 78.479 RON | +74.611 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 758 RON | 219.421 RON | 0 RON | 134.344 RON | 85.077 RON | 10.009 RON | 210.170 RON |
| 2024 | 1.706 RON | 129.392 RON | 0 RON | 1.905 RON | 127.487 RON | 74.591 RON | 56.507 RON |
| 2023 | 4.698 RON | 145.666 RON | - | 45.239 RON | 100.427 RON | 6.324 RON | 144.040 RON |
| 2022 | 7.270 RON | 105.832 RON | - | 6.548 RON | 99.284 RON | 38.251 RON | 74.851 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 108,6% în 2025, după o creștere de 0,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,7%.
Marja netă a crescut de la 34,8% în 2024 la 62,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 273,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 337.401 lei în 2025, față de 161.717 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 56,9% în 2024 la 4,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108,6% | 62,2% | 337.401 lei | 4,5% |
| 2024 | 0,2% | 34,8% | 161.717 lei | 56,9% |
| 2023 | 4,4% | 42,9% | 161.375 lei | 4,2% |
| 2022 | - | 48,3% | 154.523 lei | 33,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.481 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7499 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 100,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 32,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brăila, mediana aceluiași cod CAEN a fost 153.590 lei în 2025, calculată pe 41 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7499 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la JUMONG sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.