| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.511 RON | 159.396 RON | 74.663 RON | +80.052 RON | 1 |
| 2024 | 98.550 RON | 98.550 RON | 68.869 RON | +26.871 RON | 1 |
| 2023 | 91.465 RON | 91.465 RON | 65.964 RON | +24.723 RON | 1 |
| 2022 | 141.509 RON | 141.643 RON | 43.495 RON | +94.872 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.258 RON | 54.688 RON | - | 27.088 RON | 27.600 RON | 9.039 RON | 82.907 RON |
| 2024 | 46.486 RON | 30.554 RON | - | 824 RON | 29.730 RON | 15.159 RON | 61.881 RON |
| 2023 | 55.714 RON | 106.555 RON | - | 571 RON | 105.984 RON | 36.396 RON | 125.873 RON |
| 2022 | 64.942 RON | 139.418 RON | - | 39.140 RON | 100.278 RON | 63.710 RON | 140.650 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 60,8% în 2025, după o creștere de 7,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,9%.
Marja netă a crescut de la 27,3% în 2024 la 50,5% în 2025.
Profitul net a crescut cu 197,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 158.511 lei în 2025, față de 98.550 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 19,7% în 2024 la 9,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60,8% | 50,5% | 158.511 lei | 9,8% |
| 2024 | 7,7% | 27,3% | 98.550 lei | 19,7% |
| 2023 | -35,4% | 27,0% | 91.465 lei | 22,4% |
| 2022 | - | 67,0% | 141.509 lei | 31,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.049 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 54,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Neamț, mediana aceluiași cod CAEN a fost 315.362 lei în 2025, calculată pe 121 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la IT WEB TEAM INTERNET sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.