| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.876.205 RON | 5.114.771 RON | 4.374.414 RON | +639.037 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 5.010.800 RON | 5.037.498 RON | 4.429.346 RON | +526.332 RON | 1 |
| 2023 | 3.216.342 RON | 3.329.725 RON | 2.751.682 RON | +504.038 RON | 1 |
| 2022 | 5.942.553 RON | 5.952.864 RON | 5.287.363 RON | +616.878 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 708.644 RON | 1.450.388 RON | 187.640 RON | 1.048.261 RON | 214.487 RON | 1.519.755 RON | 639.277 RON |
| 2024 | 551.869 RON | 1.267.075 RON | 355.277 RON | 670.869 RON | 240.929 RON | 1.292.372 RON | 526.572 RON |
| 2023 | 389.984 RON | 1.288.860 RON | 106.852 RON | 360.776 RON | 821.232 RON | 1.118.606 RON | 560.238 RON |
| 2022 | 466.077 RON | 2.007.897 RON | 270.240 RON | 1.180.869 RON | 556.788 RON | 1.856.855 RON | 617.119 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 2,7% în 2025, după o creștere de 55,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 6,4%.
Marja netă a crescut de la 10,5% în 2024 la 13,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.438.102 lei în 2025, față de 5.010.800 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 71,1% în 2024 la 70,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -2,7% | 13,1% | 2.438.102 lei | 70,4% |
| 2024 | 55,8% | 10,5% | 5.010.800 lei | 71,1% |
| 2023 | -45,9% | 15,7% | 3.216.342 lei | 66,6% |
| 2022 | - | 10,4% | 5.942.553 lei | 75,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.062 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 24% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la IRC CONSULT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.