| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 491.214 RON | 494.055 RON | 173.473 RON | +306.076 RON | 1 |
| 2024 | 1.096.230 RON | 1.096.272 RON | 407.530 RON | +656.512 RON | 1 |
| 2023 | 451.172 RON | 499.715 RON | 137.920 RON | +356.914 RON | 1 |
| 2022 | 402.137 RON | 402.138 RON | 273.506 RON | +118.580 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.748 RON | 371.547 RON | 6.310 RON | 356.129 RON | 9.108 RON | 165.979 RON | 306.316 RON |
| 2024 | 126.013 RON | 805.963 RON | 0 RON | 651.981 RON | 153.982 RON | 275.224 RON | 656.752 RON |
| 2023 | 160.380 RON | 313.160 RON | - | 250.324 RON | 62.836 RON | 116.386 RON | 357.154 RON |
| 2022 | - | 221.058 RON | - | 199.267 RON | 21.791 RON | 102.238 RON | 118.820 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 55,2% în 2025, după o creștere de 143,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,9%.
Marja netă a crescut de la 59,9% în 2024 la 62,3% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 53,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 491.214 lei în 2025, față de 1.096.230 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 29,5% în 2024 la 35,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -55,2% | 62,3% | 491.214 lei | 35,1% |
| 2024 | 143,0% | 59,9% | 1.096.230 lei | 29,5% |
| 2023 | 12,2% | 79,1% | 451.172 lei | 24,6% |
| 2022 | - | 29,5% | 402.137 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 30% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 61,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 375.711 lei în 2025, calculată pe 2.257 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la INTERTWINE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.