| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 293.891 RON | 294.133 RON | 238.800 RON | +46.958 RON | 1 |
| 2024 | 264.200 RON | 264.227 RON | 196.007 RON | +61.484 RON | 1 |
| 2023 | 255.554 RON | 277.506 RON | 155.853 RON | +118.934 RON | 1 |
| 2022 | 211.157 RON | 211.367 RON | 144.587 RON | +64.708 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.731 RON | 78.598 RON | - | 40.549 RON | 38.049 RON | 153.481 RON | 79.848 RON |
| 2024 | 218.406 RON | 100.652 RON | - | 32.654 RON | 67.998 RON | 179.279 RON | 139.779 RON |
| 2023 | 293.138 RON | 63.814 RON | - | 34.721 RON | 29.093 RON | 221.048 RON | 135.904 RON |
| 2022 | 8.725 RON | 95.232 RON | - | 41.748 RON | 53.484 RON | 17.414 RON | 86.543 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,2% în 2025, după o creștere de 3,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,7%.
Marja netă a scăzut de la 23,3% în 2024 la 16,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 293.891 lei în 2025, față de 264.200 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 56,2% în 2024 la 65,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,2% | 16,0% | 293.891 lei | 65,8% |
| 2024 | 3,4% | 23,3% | 264.200 lei | 56,2% |
| 2023 | 21,0% | 46,5% | 255.554 lei | 61,9% |
| 2022 | - | 30,6% | 211.157 lei | 16,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 927 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5829 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Sibiu, mediana aceluiași cod CAEN a fost 873.405 lei în 2025, calculată pe 20 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5829 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la INTENSO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.