| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337.756 RON | 556.440 RON | 523.598 RON | +25.355 RON | 1 |
| 2024 | 690.950 RON | 713.479 RON | 368.838 RON | +327.742 RON | 1 |
| 2023 | 934.171 RON | 934.352 RON | 381.410 RON | +544.179 RON | 1 |
| 2022 | 993.529 RON | 995.211 RON | 536.954 RON | +449.234 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.190 RON | 285.779 RON | 124 RON | 276.677 RON | 8.978 RON | 208.877 RON | 85.083 RON |
| 2024 | 167.090 RON | 377.534 RON | 124 RON | 347.037 RON | 30.373 RON | 217.370 RON | 328.102 RON |
| 2023 | 29.266 RON | 598.280 RON | 1.500 RON | 588.457 RON | 8.323 RON | 69.273 RON | 544.539 RON |
| 2022 | 42.174 RON | 502.364 RON | 1.500 RON | 475.041 RON | 25.823 RON | 80.205 RON | 449.594 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 51,1% în 2025, după o scădere de 26,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 30,2%.
Marja netă a scăzut de la 47,4% în 2024 la 7,5% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 92,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 337.756 lei în 2025, față de 690.950 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 39,9% în 2024 la 71,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -51,1% | 7,5% | 337.756 lei | 71,3% |
| 2024 | -26,0% | 47,4% | 690.950 lei | 39,9% |
| 2023 | -6,0% | 58,3% | 934.171 lei | 11,0% |
| 2022 | - | 45,2% | 993.529 lei | 14,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.558 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7810 în 2025, firma se află în primele 35% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 58,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 247.192 lei în 2025, calculată pe 93 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7810 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la INTEGRA HR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.