| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.335 RON | 63.335 RON | 53.054 RON | +9.743 RON | 1 |
| 2024 | 77.578 RON | 77.578 RON | 48.009 RON | +28.909 RON | 1 |
| 2023 | 63.181 RON | 63.181 RON | 34.406 RON | +28.156 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 RON | 29.885 RON | 0 RON | 1.386 RON | 28.499 RON | 4.252 RON | 25.789 RON |
| 2024 | 43 RON | 41.273 RON | 0 RON | 5.500 RON | 35.773 RON | 4.159 RON | 37.157 RON |
| 2023 | 64 RON | 32.431 RON | - | 5.500 RON | 26.931 RON | 4.139 RON | 28.356 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 18,4% în 2025, după o creștere de 22,8% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 37,3% în 2024 la 15,4% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 66,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 63.335 lei în 2025, față de 77.578 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 10,1% în 2024 la 14,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -18,4% | 15,4% | 63.335 lei | 14,2% |
| 2024 | 22,8% | 37,3% | 77.578 lei | 10,1% |
| 2023 | - | 44,6% | 63.181 lei | 12,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.421 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 23,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 151.860 lei în 2025, calculată pe 178 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 7 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la INDIGITAL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.