AcasăFirme › Olt › IDEA GREEN LOGISTICS S.R.L.

IDEA GREEN LOGISTICS S.R.L.

CUI 40026778 Sat Optaşi Com. Optaşi-Măgura · Olt Activă
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
175K
Cifră de afaceri
RON · 2025
144K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
40026778
Nr. înmatriculare
J28/903/2018
Data înmatriculării
19.10.2018
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Județ
Olt
Localitate
Sat Optaşi Com. Optaşi-Măgura
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

42K
2022
296K
2023
141K
2024
175K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025174.910 RON174.910 RON30.598 RON+144.312 RON1
2024141.300 RON141.300 RON20.069 RON+121.231 RON1
2023296.300 RON296.300 RON9.824 RON+283.598 RON1
202242.000 RON42.000 RON38.937 RON+2.643 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON690.651 RON0 RON114.720 RON575.931 RON149.289 RON541.362 RON
20240 RON592.450 RON0 RON44.662 RON547.788 RON0 RON592.450 RON
2023-586.635 RON-2.762 RON583.873 RON15.032 RON571.603 RON
2022-290.648 RON-3.700 RON286.948 RON2.644 RON288.004 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 23,8% în 2025, după o scădere de 52,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 60,9%.

Marja netă a scăzut de la 85,8% în 2024 la 82,5% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 174.910 lei în 2025, față de 141.300 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 0,0% în 2024 la 21,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202523,8%82,5%174.910 lei21,6%
2024-52,3%85,8%141.300 lei0,0%
2023605,5%95,7%296.300 lei-
2022-6,3%42.000 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''16.16
Limită de plată recomandată17.000 RON
X1
0.7838
X2
0.7838
X3
0.209
X4
3.6263

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 903 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7732 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 18,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 68,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7732 a fost 252.955 lei în 2025.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7732 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la IDEA GREEN LOGISTICS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: T•••••• I•••••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la IDEA GREEN LOGISTICS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.