| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.303.304 RON | 3.382.414 RON | 3.360.419 RON | +18.751 RON | 4 |
| 2024 | 2.825.218 RON | 2.935.743 RON | 2.754.786 RON | +114.264 RON | 4 ▲+2 |
| 2023 | 1.983.367 RON | 2.300.157 RON | 2.257.603 RON | +23.900 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 1.520.677 RON | 1.714.813 RON | 1.359.550 RON | +345.713 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 842.993 RON | 1.447.978 RON | 714.877 RON | 452.840 RON | 280.261 RON | 1.344.924 RON | 946.047 RON |
| 2024 | 455.041 RON | 1.807.255 RON | 503.151 RON | 288.803 RON | 1.015.301 RON | 1.341.999 RON | 920.297 RON |
| 2023 | 604.212 RON | 1.229.792 RON | 539.835 RON | 598.620 RON | 91.337 RON | 1.027.971 RON | 806.033 RON |
| 2022 | 651.214 RON | 976.240 RON | 375.730 RON | 520.219 RON | 80.291 RON | 845.321 RON | 782.133 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,9% în 2025, după o creștere de 42,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,5%.
Marja netă a scăzut de la 4,0% în 2024 la 0,6% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 83,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 825.826 lei în 2025, față de 706.304 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 59,3% în 2024 la 58,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,9% | 0,6% | 825.826 lei | 58,7% |
| 2024 | 42,4% | 4,0% | 706.304 lei | 59,3% |
| 2023 | 30,4% | 1,2% | 991.684 lei | 56,1% |
| 2022 | - | 22,7% | 1.520.677 lei | 51,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.166 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1611 în 2025, firma se află în primele 23% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.465.744 lei în 2025, calculată pe 197 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1611 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la HS ERFOLG STL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.