| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.261.090 RON | 1.655.883 RON | 1.238.657 RON | +387.141 RON | 1 |
| 2024 | 809.568 RON | 809.588 RON | 81.870 RON | +710.902 RON | 1 |
| 2023 | 479.456 RON | 780.948 RON | 739.517 RON | +34.218 RON | 1 ▼-3 |
| 2022 | 337.521 RON | 450.505 RON | 370.521 RON | +76.677 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.990 RON | 988.312 RON | 37.587 RON | 926.365 RON | 24.360 RON | 314.617 RON | 688.685 RON |
| 2024 | 19.380 RON | 1.814.312 RON | 550.064 RON | 1.125.644 RON | 138.604 RON | 621.279 RON | 817.669 RON |
| 2023 | 34.964 RON | 902.702 RON | 135.738 RON | 761.329 RON | 5.635 RON | 415.062 RON | 127.860 RON |
| 2022 | 640.631 RON | 264.464 RON | 0 RON | 231.511 RON | 32.953 RON | 360.218 RON | 93.641 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 55,8% în 2025, după o creștere de 68,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 55,2%.
Marja netă a scăzut de la 87,8% în 2024 la 30,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.261.090 lei în 2025, față de 809.568 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 33,9% în 2024 la 31,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55,8% | 30,7% | 1.261.090 lei | 31,4% |
| 2024 | 68,9% | 87,8% | 809.568 lei | 33,9% |
| 2023 | 42,1% | 7,1% | 479.456 lei | 44,3% |
| 2022 | - | 22,7% | 84.380 lei | 39,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.234 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Hunedoara, mediana aceluiași cod CAEN a fost 120.392 lei în 2025, calculată pe 226 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 7 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la HELLO AUSSIE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.