AcasăFirme › Arad › HARTMANN L&CS S.R.L.

HARTMANN L&CS S.R.L.

CUI 47384498 Mun. Arad · Arad Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
4,4 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
851K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
47384498
Nr. înmatriculare
J02/2307/2022
Data înmatriculării
28.12.2022
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației
Județ
Arad
Localitate
Mun. Arad
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

750
2022
1,3 mil.
2023
927K
2024
4,4 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
20254.412.486 RON4.412.442 RON3.455.997 RON+850.638 RON1
2024927.141 RON927.141 RON582.807 RON+316.520 RON1
20231.258.064 RON1.258.064 RON314.926 RON+930.535 RON1
2022750 RON750 RON-+728 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025339.723 RON4.048.999 RON-1.349.425 RON2.699.574 RON3.535.829 RON852.893 RON
202478.800 RON839.557 RON3.259 RON582.112 RON254.186 RON481.102 RON437.255 RON
202376.700 RON1.701.128 RON1.325 RON1.630.166 RON69.637 RON847.093 RON930.735 RON
2022-950 RON--950 RON22 RON928 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 375,9% în 2025, după o scădere de 26,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1.705,3%.

Marja netă a scăzut de la 34,1% în 2024 la 19,3% în 2025.

Profitul net a crescut cu 168,7% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 4.412.486 lei în 2025, față de 927.141 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 52,4% în 2024 la 80,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025375,9%19,3%4.412.486 lei80,6%
2024-26,3%34,1%927.141 lei52,4%
2023167.641,9%74,0%1.258.064 lei47,6%
2022-97,1%750 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''6.37
Limită de plată recomandată426.000 RON
X1
0.1169
X2
0.1943
X3
0.2179
X4
0.2412

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.924 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 371,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 24,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Arad, mediana aceluiași cod CAEN a fost 155.400 lei în 2025, calculată pe 23 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • Date structurate (JSON-LD)
  • llms.txt
  • ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la HARTMANN L&CS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: c••••••e.ro
  • Persoană de decizie: H•••••• E••••• S••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la HARTMANN L&CS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.