| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262.700 RON | 270.304 RON | 229.004 RON | +38.652 RON | 2 |
| 2024 | 247.284 RON | 253.594 RON | 198.372 RON | +53.066 RON | 2 |
| 2023 | 383.837 RON | 386.073 RON | 256.225 RON | +126.451 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 146.213 RON | 147.704 RON | 131.239 RON | +15.344 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.040 RON | 235.497 RON | 2.198 RON | 2.214 RON | 231.085 RON | 155.227 RON | 143.310 RON |
| 2024 | 56.354 RON | 214.650 RON | 14.643 RON | 11.567 RON | 188.440 RON | 29.812 RON | 241.192 RON |
| 2023 | 65.257 RON | 247.906 RON | 14.643 RON | 137.998 RON | 95.265 RON | 55.470 RON | 257.693 RON |
| 2022 | 28.617 RON | 128.600 RON | 14.643 RON | 5.938 RON | 108.019 RON | 25.975 RON | 131.242 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,2% în 2025, după o scădere de 35,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,6%.
Marja netă a scăzut de la 21,5% în 2024 la 14,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 131.350 lei în 2025, față de 123.642 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,0% în 2024 la 52,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,2% | 14,7% | 131.350 lei | 52,0% |
| 2024 | -35,6% | 21,5% | 123.642 lei | 11,0% |
| 2023 | 162,5% | 32,9% | 191.918 lei | 17,7% |
| 2022 | - | 10,5% | 146.213 lei | 16,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 751 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8122 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 8122 a fost 213.906 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8122 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GRUP ALPIN EXTREM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.