| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.157.916 RON | 1.161.042 RON | 665.946 RON | +406.580 RON | 1 ▼-2 |
| 2024 | 1.113.791 RON | 1.114.741 RON | 599.536 RON | +484.778 RON | 3 |
| 2023 | 394.176 RON | 447.259 RON | 459.112 RON | −15.789 RON | 3 |
| 2022 | 656.358 RON | 656.365 RON | 386.974 RON | +263.547 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 522.385 RON | 414.433 RON | 1.702 RON | 371.157 RON | 41.574 RON | 526.547 RON | 406.940 RON |
| 2024 | 203.335 RON | 621.017 RON | 1.702 RON | 427.405 RON | 191.910 RON | 314.016 RON | 503.264 RON |
| 2023 | 36.165 RON | 279.248 RON | 1.702 RON | 259.275 RON | 18.271 RON | 296.926 RON | 18.487 RON |
| 2022 | 64.695 RON | 305.890 RON | 1.702 RON | 101.537 RON | 202.651 RON | 106.678 RON | 263.907 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,0% în 2025, după o creștere de 182,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,8%.
Marja netă a scăzut de la 43,5% în 2024 la 35,1% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 3 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.157.916 lei în 2025, față de 371.264 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 38,1% în 2024 la 56,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,0% | 35,1% | 1.157.916 lei | 56,2% |
| 2024 | 182,6% | 43,5% | 371.264 lei | 38,1% |
| 2023 | -39,9% | -4,0% | 131.392 lei | 94,1% |
| 2022 | - | 40,2% | 218.786 lei | 28,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.017 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 15% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Sibiu, mediana aceluiași cod CAEN a fost 239.318 lei în 2025, calculată pe 339 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GLOBUS CONSULTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.