| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.156.129 RON | 4.156.177 RON | 3.135.024 RON | +866.136 RON | 2 |
| 2024 | 1.432.931 RON | 1.432.989 RON | 1.152.645 RON | +235.479 RON | 2 |
| 2023 | 663.148 RON | 663.148 RON | 446.025 RON | +182.384 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.160 RON | 1.638.426 RON | - | 675.626 RON | 962.800 RON | 804.069 RON | 868.845 RON |
| 2024 | 4.424 RON | 172.213 RON | - | 23.260 RON | 148.953 RON | 27.734 RON | 259.167 RON |
| 2023 | - | 337.624 RON | - | 289.989 RON | 47.635 RON | 155.240 RON | 182.384 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 190,0% în 2025, după o creștere de 116,1% în 2024.
Marja netă a crescut de la 16,4% în 2024 la 20,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 267,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.078.064 lei în 2025, față de 716.466 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 15,7% în 2024 la 48,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190,0% | 20,8% | 2.078.064 lei | 48,8% |
| 2024 | 116,1% | 16,4% | 716.466 lei | 15,7% |
| 2023 | - | 27,5% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 18.004 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 183,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 357.668 lei în 2025, calculată pe 264 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GLOBAL CIVIL CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.