| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.071.574 RON | 2.072.752 RON | 1.372.506 RON | +598.936 RON | 12 ▲+2 |
| 2024 | 1.813.920 RON | 1.827.261 RON | 907.421 RON | +866.466 RON | 10 ▲+3 |
| 2023 | 1.248.071 RON | 1.248.072 RON | 642.740 RON | +594.336 RON | 7 ▲+2 |
| 2022 | 780.793 RON | 848.403 RON | 394.926 RON | +445.620 RON | 5 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 580.457 RON | 723.841 RON | 2.000 RON | 557.240 RON | 164.601 RON | 704.441 RON | 599.857 RON |
| 2024 | 570.913 RON | 771.006 RON | 9.281 RON | 661.445 RON | 100.280 RON | 481.448 RON | 867.387 RON |
| 2023 | 600.983 RON | 620.660 RON | 2.000 RON | 478.880 RON | 139.780 RON | 621.400 RON | 611.952 RON |
| 2022 | 652.305 RON | 543.079 RON | 2.000 RON | 418.979 RON | 122.100 RON | 772.479 RON | 446.615 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,2% în 2025, după o creștere de 45,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 38,4%.
Marja netă a scăzut de la 47,8% în 2024 la 28,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 10 la 12 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 172.631 lei în 2025, față de 181.392 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,9% în 2024 la 54,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,2% | 28,9% | 172.631 lei | 54,0% |
| 2024 | 45,3% | 47,8% | 181.392 lei | 35,9% |
| 2023 | 59,8% | 47,6% | 178.296 lei | 50,9% |
| 2022 | - | 57,1% | 156.159 lei | 64,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.303 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 18 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 12 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la G.E.C.A.F. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.