| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 807.216 RON | 812.204 RON | 281.897 RON | +506.441 RON | 2 |
| 2024 | 503.218 RON | 517.608 RON | 314.986 RON | +187.822 RON | 2 |
| 2023 | 370.186 RON | 442.360 RON | 254.984 RON | +182.987 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 214.328 RON | 214.945 RON | 197.499 RON | +15.838 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.967 RON | 731.383 RON | 369 RON | 442.193 RON | 288.821 RON | 338.748 RON | 506.681 RON |
| 2024 | 134.768 RON | 164.422 RON | - | 101.068 RON | 63.354 RON | 111.127 RON | 188.063 RON |
| 2023 | 12.029 RON | 187.091 RON | 1.743 RON | 122.399 RON | 62.949 RON | 18.512 RON | 183.608 RON |
| 2022 | 36.330 RON | 71.900 RON | 1.217 RON | 53.403 RON | 17.280 RON | 49.999 RON | 58.231 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 60,4% în 2025, după o creștere de 35,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 55,6%.
Marja netă a crescut de la 37,3% în 2024 la 62,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 169,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 403.608 lei în 2025, față de 251.609 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 37,1% în 2024 la 40,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60,4% | 62,7% | 403.608 lei | 40,1% |
| 2024 | 35,9% | 37,3% | 251.609 lei | 37,1% |
| 2023 | 72,7% | 49,4% | 185.093 lei | 9,3% |
| 2022 | - | 7,4% | 214.328 lei | 46,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 15.355 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 18% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 54,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 22% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FRONTLINE SOFTWORKS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.