| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 149.995 RON | 149.995 RON | 144.137 RON | +4.357 RON | 2 |
| 2024 | 121.295 RON | 121.295 RON | 117.373 RON | +3.266 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 45.855 RON | 45.855 RON | 37.204 RON | +6.397 RON | 1 |
| 2022 | 54.894 RON | 54.894 RON | 52.544 RON | +1.417 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 23.263 RON | 2.242 RON | 30 RON | 20.991 RON | 22.328 RON | 935 RON |
| 2024 | 0 RON | 15.019 RON | 0 RON | 132 RON | 14.887 RON | 18.505 RON | -3.422 RON |
| 2023 | 0 RON | 6.580 RON | - | - | 6.580 RON | 14.906 RON | -6.688 RON |
| 2022 | 264 RON | 8.408 RON | - | - | 8.408 RON | 22.904 RON | -13.085 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,7% în 2025, după o creștere de 164,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 39,8%.
Marja netă a crescut de la 2,7% în 2024 la 2,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 74.998 lei în 2025, față de 60.648 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 123,2% în 2024 la 96,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,7% | 2,9% | 74.998 lei | 96,0% |
| 2024 | 164,5% | 2,7% | 60.648 lei | 123,2% |
| 2023 | -16,5% | 14,0% | 45.855 lei | 226,5% |
| 2022 | - | 2,6% | 54.894 lei | 264,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.752 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 în 2025, firma se află în primele 35% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 84.122 lei în 2025, calculată pe 379 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9621 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 68 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FRIZERU BARBOS CONCEPT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.