| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267.616.626 RON | 282.794.205 RON | 266.452.274 RON | +14.332.785 RON | 562 ▼-65 |
| 2024 | 282.242.352 RON | 325.131.418 RON | 301.424.492 RON | +20.776.154 RON | 627 ▲+40 |
| 2023 | 264.699.641 RON | 300.967.304 RON | 274.413.027 RON | +25.689.248 RON | 587 ▲+31 |
| 2022 | 213.341.853 RON | 262.845.372 RON | 230.868.686 RON | +31.779.593 RON | 556 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172.088.614 RON | 109.756.387 RON | 54.555.391 RON | 38.101.141 RON | 17.099.855 RON | 66.026.561 RON | 208.181.585 RON |
| 2024 | 217.000.968 RON | 115.242.362 RON | 64.448.492 RON | 47.527.170 RON | 3.266.700 RON | 98.320.122 RON | 224.977.592 RON |
| 2023 | 237.493.695 RON | 108.591.773 RON | 54.157.889 RON | 44.020.037 RON | 10.413.847 RON | 131.669.473 RON | 204.201.437 RON |
| 2022 | 243.905.289 RON | 101.680.068 RON | 45.326.986 RON | 49.562.126 RON | 6.790.956 RON | 155.504.567 RON | 178.540.475 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 5,2% în 2025, după o creștere de 6,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,8%.
Marja netă a scăzut de la 7,4% în 2024 la 5,4% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 627 la 562 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 476.186 lei în 2025, față de 450.147 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 29,6% în 2024 la 23,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -5,2% | 5,4% | 476.186 lei | 23,4% |
| 2024 | 6,6% | 7,4% | 450.147 lei | 29,6% |
| 2023 | 24,1% | 9,7% | 450.936 lei | 38,0% |
| 2022 | - | 14,9% | 383.708 lei | 45,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 252 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2363 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2363 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 9 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 6 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la FLOREA GRUP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.