Acasă › Firme › Cluj › FLOATING DOTS S.R.L.

FLOATING DOTS S.R.L.

CUI 43299780 Sat Floreşti Com. Floreşti · Cluj Activă IT & Software
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
459K
Cifră de afaceri
RON · 2025
209K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
43299780
Nr. înmatriculare
J2020003663129
Data înmatriculării
09.11.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Județ
Cluj
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

298K
2022
362K
2023
273K
2024
459K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025458.903 RON459.410 RON236.665 RON+209.253 RON1
2024272.619 RON274.118 RON125.600 RON+141.541 RON1
2023362.122 RON367.998 RON71.447 RON+292.945 RON1 ▲+1
2022297.998 RON298.356 RON31.746 RON+258.462 RON0

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025161.810 RON345.639 RON30.963 RON219.808 RON94.868 RON298.913 RON209.493 RON
2024192.643 RON156.153 RON30.963 RON94.340 RON30.850 RON207.842 RON141.781 RON
202345.257 RON287.041 RON770 RON272.708 RON13.563 RON40.071 RON293.185 RON
202210.227 RON258.159 RON-134.883 RON123.276 RON9.684 RON258.702 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 68,3% în 2025, după o scădere de 24,7% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,5%.

Marja netă a scăzut de la 51,9% în 2024 la 45,6% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 458.903 lei în 2025, față de 272.619 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 59,6% în 2024 la 58,9% în 2025.

Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202568,3%45,6%458.903 lei58,9%
2024-24,7%51,9%272.619 lei59,6%
202321,5%80,9%362.122 lei12,1%
2022-86,7%-3,6%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''8.89
Limită de plată recomandată46.000 RON
X1
0.0921
X2
0.4128
X3
0.439
X4
0.7008

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 61,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 12,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 375.711 lei în 2025, calculată pe 2.257 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la FLOATING DOTS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: V•••• T•••• I•••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la FLOATING DOTS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.