| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.504.015 RON | 1.536.730 RON | 1.123.047 RON | +354.860 RON | 4 |
| 2024 | 1.233.553 RON | 1.233.826 RON | 1.142.095 RON | +78.463 RON | 4 ▲+2 |
| 2023 | 667.939 RON | 682.581 RON | 307.457 RON | +369.413 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 505.795 RON | 507.726 RON | 57.566 RON | +445.408 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.586.257 RON | 404.872 RON | 0 RON | 380.879 RON | 23.993 RON | 1.338.156 RON | 1.652.973 RON |
| 2024 | 2.536.539 RON | 297.962 RON | 18.925 RON | 230.276 RON | 48.761 RON | 1.547.458 RON | 1.303.885 RON |
| 2023 | 2.615.362 RON | 225.324 RON | 18.925 RON | 168.483 RON | 37.916 RON | 2.039.450 RON | 818.078 RON |
| 2022 | - | 458.006 RON | - | 172.325 RON | 285.681 RON | 9.341 RON | 448.665 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,9% în 2025, după o creștere de 84,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 43,8%.
Marja netă a crescut de la 6,4% în 2024 la 23,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 352,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 376.004 lei în 2025, față de 308.388 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 54,6% în 2024 la 44,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,9% | 23,6% | 376.004 lei | 44,7% |
| 2024 | 84,7% | 6,4% | 308.388 lei | 54,6% |
| 2023 | 32,1% | 55,3% | 333.970 lei | 71,8% |
| 2022 | - | 88,1% | 505.795 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.303 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 12% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 25 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 21 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la EXPERT TUDOSE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.