| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.889 RON | 254.835 RON | 279.343 RON | −27.056 RON | 1 |
| 2024 | 454.491 RON | 454.656 RON | 318.431 RON | +122.595 RON | 1 |
| 2023 | 42.736 RON | 45.277 RON | 143.292 RON | −98.442 RON | 1 |
| 2022 | 303.482 RON | 303.589 RON | 283.241 RON | +17.313 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.625 RON | 110.621 RON | 0 RON | 53.521 RON | 57.100 RON | 216.220 RON | -100.974 RON |
| 2024 | 4.527 RON | 95.862 RON | 0 RON | 44.835 RON | 51.027 RON | 174.307 RON | -73.918 RON |
| 2023 | 4.527 RON | 56.223 RON | 0 RON | 35.644 RON | 20.579 RON | 257.264 RON | -196.514 RON |
| 2022 | 4.033 RON | 52.340 RON | 0 RON | 32.373 RON | 19.967 RON | 154.445 RON | -98.072 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 44,1% în 2025, după o creștere de 963,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 5,8%.
Marja netă a scăzut de la 27,0% în 2024 la -10,7% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 253.889 lei în 2025, față de 454.491 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 173,6% în 2024 la 187,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -44,1% | -10,7% | 253.889 lei | 187,6% |
| 2024 | 963,5% | 27,0% | 454.491 lei | 173,6% |
| 2023 | -85,9% | -230,3% | 42.736 lei | 423,5% |
| 2022 | - | 5,7% | 303.482 lei | 274,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 865 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5226 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 52,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.092.880 lei în 2025, calculată pe 101 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5226 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la EVO MARITIME LOGISTICS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.