Acasă › Firme › Arad › EUROLUK SPEDITION SRL

EUROLUK SPEDITION SRL

CUI 20796071 Mun. Arad · Arad Activă Transport & Logistică
90TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
11,7 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
64K
Profit net
RON · 2025
28
Salariați
2025
C
Sănătate financiară
Risc ridicat

Identitate firmă

CUI
20796071
Nr. înmatriculare
J2007000153024
Data înmatriculării
26.01.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
Județ
Arad
Localitate
Mun. Arad
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
EORI
RO20796071 (valid, verificat la 10.09.2026)
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

11,1 mil.
2022
11,5 mil.
2023
11,1 mil.
2024
11,7 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202511.650.803 RON11.775.618 RON11.635.348 RON+64.216 RON28
202411.135.112 RON11.293.019 RON11.230.325 RON+14.129 RON28 ▼-2
202311.536.597 RON11.963.052 RON11.854.146 RON+43.919 RON30
202211.068.241 RON11.200.284 RON11.166.249 RON+12.041 RON30

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20252.930.377 RON2.233.322 RON36.321 RON2.116.516 RON80.485 RON4.945.156 RON218.543 RON
20242.738.397 RON2.322.376 RON44.401 RON2.160.858 RON117.117 RON4.671.010 RON389.763 RON
20233.602.197 RON2.754.481 RON154.623 RON2.507.036 RON92.822 RON6.171.817 RON375.634 RON
20224.632.143 RON2.874.068 RON265.990 RON2.450.964 RON157.114 RON6.408.679 RON1.154.675 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 4,6% în 2025, după o scădere de 3,5% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,7%.

Marja netă a crescut de la 0,1% în 2024 la 0,6% în 2025.

Profitul net a crescut cu 354,5% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 416.100 lei în 2025, față de 397.683 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 92,3% în 2024 la 95,8% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20254,6%0,6%416.100 lei95,8%
2024-3,5%0,1%397.683 lei92,3%
20234,2%0,4%384.553 lei97,1%
2022-0,1%368.941 lei85,4%

Sănătate financiară C · Risc ridicat 2025

CRisc ridicat
Scor Altman Z''0.17
Limită de plată recomandată11.000 RON
X1
-0.5252
X2
0.0423
X3
0.0272
X4
0.0442

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 34.311 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 3,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 3% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

0/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la EUROLUK SPEDITION cu o singură deblocare

  • Site verificat: e•••••k.ro
  • Persoană de decizie: B•••• L••••• F••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la EUROLUK SPEDITION sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.