| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328.940 RON | 329.102 RON | 204.272 RON | +120.014 RON | 1 |
| 2024 | 285.812 RON | 285.856 RON | 66.190 RON | +216.564 RON | 1 |
| 2023 | 22.746 RON | 22.746 RON | 56.372 RON | −33.853 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93.542 RON | 370.101 RON | 0 RON | 352.351 RON | 17.750 RON | 160.718 RON | 302.925 RON |
| 2024 | 0 RON | 193.550 RON | 0 RON | 158.822 RON | 34.728 RON | 10.639 RON | 182.911 RON |
| 2023 | - | 10.317 RON | - | - | 10.317 RON | 43.970 RON | -33.653 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,1% în 2025, după o creștere de 1.156,5% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 75,8% în 2024 la 36,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 328.940 lei în 2025, față de 285.812 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 5,5% în 2024 la 34,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,1% | 36,5% | 328.940 lei | 34,7% |
| 2024 | 1.156,5% | 75,8% | 285.812 lei | 5,5% |
| 2023 | - | -148,8% | 22.746 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 196.566 lei în 2025, calculată pe 932 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ESOLUTIONMEDIA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.