| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.962.571 RON | 5.056.934 RON | 1.975.542 RON | +2.585.802 RON | 4 |
| 2024 | 4.471.032 RON | 6.688.763 RON | 3.195.411 RON | +2.957.251 RON | 4 ▲+1 |
| 2023 | 4.112.818 RON | 4.193.041 RON | 1.504.037 RON | +2.458.956 RON | 3 ▼-1 |
| 2022 | 4.008.214 RON | 4.229.596 RON | 1.047.130 RON | +3.140.466 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.606.205 RON | 3.216.141 RON | 45.791 RON | 579.295 RON | 2.475.647 RON | 5.179.976 RON | 2.642.202 RON |
| 2024 | 4.553.066 RON | 2.458.340 RON | 43.086 RON | 426.741 RON | 1.876.278 RON | 339.722 RON | 6.671.516 RON |
| 2023 | 2.426.320 RON | 1.852.753 RON | 42.079 RON | 239.392 RON | 1.459.034 RON | 564.641 RON | 3.714.264 RON |
| 2022 | 2.668.676 RON | 1.956.668 RON | 42.079 RON | 206.728 RON | 1.372.643 RON | 129.996 RON | 4.495.180 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,0% în 2025, după o creștere de 8,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,4%.
Marja netă a scăzut de la 66,1% în 2024 la 52,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.240.643 lei în 2025, față de 1.117.758 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,8% în 2024 la 66,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,0% | 52,1% | 1.240.643 lei | 66,2% |
| 2024 | 8,7% | 66,1% | 1.117.758 lei | 4,8% |
| 2023 | 2,6% | 59,8% | 1.370.939 lei | 13,2% |
| 2022 | - | 78,4% | 1.002.054 lei | 2,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 11% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ENGSOFT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.