| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 828.869.593 RON | 846.070.623 RON | 751.097.357 RON | +86.648.686 RON | 1.966 ▼-77 |
| 2024 | 832.689.929 RON | 849.650.616 RON | 746.889.839 RON | +90.238.381 RON | 2.043 ▲+43 |
| 2023 | 790.541.661 RON | 797.961.299 RON | 719.283.677 RON | +69.907.325 RON | 2.000 ▲+133 |
| 2022 | 742.878.904 RON | 760.509.900 RON | 676.102.949 RON | +74.265.643 RON | 1.867 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 526.100.857 RON | 131.537.661 RON | 51.991.965 RON | 53.609.829 RON | 25.935.867 RON | 73.569.312 RON | 585.183.964 RON |
| 2024 | 430.523.887 RON | 130.535.213 RON | 41.814.888 RON | 54.271.535 RON | 34.448.790 RON | 63.334.950 RON | 498.535.278 RON |
| 2023 | 234.741.504 RON | 244.388.911 RON | 40.473.864 RON | 58.431.770 RON | 145.483.277 RON | 71.610.964 RON | 408.296.897 RON |
| 2022 | 232.629.635 RON | 127.321.332 RON | 49.562.996 RON | 56.919.405 RON | 20.838.931 RON | 62.122.843 RON | 298.267.356 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 0,5% în 2025, după o creștere de 5,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a scăzut de la 10,8% în 2024 la 10,5% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2.043 la 1.966 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 421.602 lei în 2025, față de 407.582 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 11,3% în 2024 la 11,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -0,5% | 10,5% | 421.602 lei | 11,2% |
| 2024 | 5,3% | 10,8% | 407.582 lei | 11,3% |
| 2023 | 6,4% | 8,8% | 395.271 lei | 14,9% |
| 2022 | - | 10,0% | 397.900 lei | 17,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 414 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 5 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 28 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ELIT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.