| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 856.807 RON | 862.191 RON | 766.002 RON | +65.063 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 850.838 RON | 853.809 RON | 777.951 RON | +52.584 RON | 2 ▼-2 |
| 2023 | 534.629 RON | 535.027 RON | 432.784 RON | +96.893 RON | 4 ▼-1 |
| 2022 | 552.494 RON | 552.534 RON | 597.918 RON | −50.909 RON | 5 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 589.730 RON | 262.474 RON | 36.765 RON | 127.014 RON | 98.695 RON | 79.690 RON | 772.514 RON |
| 2024 | 671.408 RON | 216.527 RON | 37.053 RON | 104.431 RON | 75.043 RON | 180.484 RON | 707.451 RON |
| 2023 | 725.082 RON | 161.924 RON | 33.690 RON | 2.001 RON | 126.233 RON | 232.139 RON | 654.867 RON |
| 2022 | 737.758 RON | 158.435 RON | 32.453 RON | 46.246 RON | 79.736 RON | 338.219 RON | 557.974 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 0,7% în 2025, după o creștere de 59,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,7%.
Marja netă a crescut de la 6,2% în 2024 la 7,6% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 856.807 lei în 2025, față de 425.419 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 20,3% în 2024 la 9,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,7% | 7,6% | 856.807 lei | 9,4% |
| 2024 | 59,1% | 6,2% | 425.419 lei | 20,3% |
| 2023 | -3,2% | 18,1% | 133.657 lei | 26,2% |
| 2022 | - | -9,2% | 110.499 lei | 37,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.100 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4931 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Gorj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 620.990 lei în 2025, calculată pe 27 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4931 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DYOCOM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.