| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 270.050 RON | 296.854 RON | 275.318 RON | +18.504 RON | 2 |
| 2024 | 206.950 RON | 207.146 RON | 201.471 RON | +5.006 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 288.780 RON | 299.693 RON | 120.704 RON | +176.511 RON | 1 |
| 2022 | 279.760 RON | 290.359 RON | 195.658 RON | +90.994 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 101.269 RON | 3.065 RON | 88.537 RON | 9.667 RON | 75.754 RON | 25.515 RON |
| 2024 | 0 RON | 99.062 RON | 6.714 RON | 63.401 RON | 28.947 RON | 92.051 RON | 7.011 RON |
| 2023 | - | 258.812 RON | 4.684 RON | 189.422 RON | 64.706 RON | 81.807 RON | 177.005 RON |
| 2022 | - | 136.993 RON | 215 RON | 113.157 RON | 23.621 RON | 55.499 RON | 81.494 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 30,5% în 2025, după o scădere de 28,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,2%.
Marja netă a crescut de la 2,4% în 2024 la 6,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 269,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 135.025 lei în 2025, față de 103.475 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 92,9% în 2024 la 74,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30,5% | 6,9% | 135.025 lei | 74,8% |
| 2024 | -28,3% | 2,4% | 103.475 lei | 92,9% |
| 2023 | 3,2% | 61,1% | 288.780 lei | - |
| 2022 | - | 32,5% | 279.760 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.281 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 38% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DORGAB S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.