| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 424.896.408 RON | 443.086.157 RON | 423.623.409 RON | +15.767.050 RON | 692 ▼-81 |
| 2024 | 474.920.929 RON | 494.065.827 RON | 478.738.254 RON | +10.996.952 RON | 773 ▲+49 |
| 2023 | 455.630.425 RON | 474.006.317 RON | 460.342.980 RON | +12.133.292 RON | 724 ▲+130 |
| 2022 | 385.810.723 RON | 407.525.925 RON | 387.453.798 RON | +17.053.286 RON | 594 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.741.409 RON | 78.342.756 RON | 24.059.639 RON | 25.241.081 RON | 29.042.036 RON | 39.853.688 RON | 139.533.444 RON |
| 2024 | 113.188.106 RON | 73.312.478 RON | 20.444.876 RON | 21.286.224 RON | 31.557.084 RON | 44.185.161 RON | 131.087.561 RON |
| 2023 | 112.471.824 RON | 87.929.117 RON | 21.776.202 RON | 40.238.370 RON | 25.892.995 RON | 66.703.457 RON | 120.713.610 RON |
| 2022 | 101.122.253 RON | 90.948.318 RON | 21.825.402 RON | 35.652.877 RON | 33.463.564 RON | 68.266.791 RON | 108.580.317 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 10,5% în 2025, după o creștere de 4,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,3%.
Marja netă a crescut de la 2,3% în 2024 la 3,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 773 la 692 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 614.012 lei în 2025, față de 614.387 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 23,7% în 2024 la 20,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -10,5% | 3,7% | 614.012 lei | 20,9% |
| 2024 | 4,2% | 2,3% | 614.387 lei | 23,7% |
| 2023 | 18,1% | 2,7% | 629.324 lei | 33,3% |
| 2022 | - | 4,4% | 649.513 lei | 35,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 414 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DIANA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.