| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.141.888 RON | 2.141.888 RON | 291.226 RON | +1.554.556 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 525.408 RON | 525.408 RON | 92.971 RON | +363.221 RON | 1 |
| 2023 | 266.187 RON | 266.187 RON | 90.124 RON | +147.884 RON | 1 |
| 2022 | 315.660 RON | 316.457 RON | 35.337 RON | +277.956 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | 1.610.489 RON | 23.895 RON | 1.242.106 RON | 344.488 RON | 54.337 RON | 1.556.152 RON |
| 2024 | - | 455.394 RON | 23.895 RON | 404.855 RON | 26.644 RON | 90.577 RON | 364.817 RON |
| 2023 | - | 72.617 RON | - | 2.500 RON | 70.117 RON | 71.021 RON | 1.596 RON |
| 2022 | - | 127.198 RON | - | 22.056 RON | 105.142 RON | 125.602 RON | 1.596 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 307,7% în 2025, după o creștere de 97,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 89,3%.
Marja netă a crescut de la 69,1% în 2024 la 72,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 328,0% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.070.944 lei în 2025, față de 525.408 lei în 2024.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307,7% | 72,6% | 1.070.944 lei | - |
| 2024 | 97,4% | 69,1% | 525.408 lei | - |
| 2023 | -15,7% | 55,6% | 266.187 lei | - |
| 2022 | - | 88,1% | 315.660 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.422 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 299,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 30% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DELTA LAND CONSULTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.