| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.180 RON | 100.236 RON | 139.589 RON | −40.355 RON | 2 |
| 2024 | 83.905 RON | 83.933 RON | 80.519 RON | +2.574 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 53.488 RON | 53.497 RON | 56.365 RON | −3.403 RON | 1 |
| 2022 | 42.966 RON | 42.966 RON | 22.556 RON | +19.582 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 13.322 RON | 0 RON | 798 RON | 12.524 RON | 8.577 RON | 4.745 RON |
| 2024 | 0 RON | 50.785 RON | 0 RON | 1.418 RON | 49.367 RON | 5.685 RON | 45.100 RON |
| 2023 | - | 44.991 RON | 211 RON | 950 RON | 43.830 RON | 2.465 RON | 42.526 RON |
| 2022 | - | 48.574 RON | 211 RON | 1.019 RON | 47.344 RON | 2.645 RON | 45.929 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 19,4% în 2025, după o creștere de 56,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 32,6%.
Marja netă a scăzut de la 3,1% în 2024 la -40,3% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 50.090 lei în 2025, față de 41.952 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 11,2% în 2024 la 64,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19,4% | -40,3% | 50.090 lei | 64,4% |
| 2024 | 56,9% | 3,1% | 41.952 lei | 11,2% |
| 2023 | 24,5% | -6,4% | 53.488 lei | - |
| 2022 | - | 45,6% | 42.966 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.632 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 63,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 50% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DEEA MASTER CLEAN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.