| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.241 RON | 78.241 RON | 64.709 RON | +11.367 RON | 1 |
| 2024 | 58.009 RON | 59.102 RON | 56.217 RON | +2.391 RON | 1 |
| 2023 | 62.422 RON | 66.846 RON | 130.690 RON | −64.513 RON | 1 |
| 2022 | 64.635 RON | 64.635 RON | 55.526 RON | +7.893 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 21.437 RON | - | - | 21.437 RON | 56.307 RON | -34.870 RON |
| 2024 | 11.888 RON | 11.985 RON | - | - | 11.985 RON | 70.110 RON | -46.237 RON |
| 2023 | 26.132 RON | 7.580 RON | - | - | 7.580 RON | 82.341 RON | -48.629 RON |
| 2022 | 32.480 RON | 1.051 RON | - | - | 1.051 RON | 17.647 RON | 15.884 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 34,9% în 2025, după o scădere de 7,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,6%.
Marja netă a crescut de la 4,1% în 2024 la 14,5% în 2025.
Profitul net a crescut cu 375,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 78.241 lei în 2025, față de 58.009 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 293,7% în 2024 la 262,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34,9% | 14,5% | 78.241 lei | 262,7% |
| 2024 | -7,1% | 4,1% | 58.009 lei | 293,7% |
| 2023 | -3,4% | -103,3% | 62.422 lei | 244,2% |
| 2022 | - | 12,2% | 64.635 lei | 52,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.885 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 35,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 41.572 lei în 2025, calculată pe 326 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DEBARY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.