| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.729 RON | 253.763 RON | 122.682 RON | +128.924 RON | 1 |
| 2024 | 220.192 RON | 220.228 RON | 127.044 RON | +91.312 RON | 1 |
| 2023 | 389.316 RON | 393.596 RON | 273.742 RON | +116.508 RON | 1 |
| 2022 | 331.190 RON | 331.212 RON | 211.320 RON | +116.647 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.247 RON | 496.771 RON | 136.645 RON | 276.826 RON | 83.300 RON | 400.367 RON | 155.651 RON |
| 2024 | 86.520 RON | 591.297 RON | 125.287 RON | 385.566 RON | 80.444 RON | 559.778 RON | 118.039 RON |
| 2023 | 114.599 RON | 610.194 RON | 125.414 RON | 423.153 RON | 61.627 RON | 517.103 RON | 207.690 RON |
| 2022 | 38.762 RON | 571.429 RON | 128.470 RON | 379.394 RON | 63.565 RON | 519.008 RON | 91.183 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,2% în 2025, după o scădere de 43,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 8,5%.
Marja netă a crescut de la 41,5% în 2024 la 50,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 253.729 lei în 2025, față de 220.192 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 82,6% în 2024 la 72,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,2% | 50,8% | 253.729 lei | 72,0% |
| 2024 | -43,4% | 41,5% | 220.192 lei | 82,6% |
| 2023 | 17,6% | 29,9% | 389.316 lei | 71,3% |
| 2022 | - | 35,2% | 331.190 lei | 85,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 790 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 37,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6110 a fost 287.222 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 105 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DANTEK TELECOMUNICAŢII sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.