Acasă › Firme › Giurgiu › DAMI TRANS SRL

DAMI TRANS SRL

CUI 21593130 Sat Crivina Orş. Bolintin-Vale · Giurgiu Activă Transport & Logistică
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
566K
Cifră de afaceri
RON · 2025
11K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
C
Sănătate financiară
Risc ridicat
7
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
21593130
Nr. înmatriculare
J52/286/2007
Data înmatriculării
19.04.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
Județ
Giurgiu
Localitate
Sat Crivina Orş. Bolintin-Vale
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

857K
2022
3,8 mil.
2023
618K
2024
566K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025565.645 RON863.752 RON850.273 RON+11.016 RON1
2024617.998 RON617.998 RON648.489 RON−30.491 RON1
20233.784.678 RON3.787.360 RON2.868.597 RON+854.154 RON1
2022857.027 RON857.027 RON320.687 RON+529.484 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025538.901 RON732.402 RON298.450 RON415.782 RON18.170 RON1.276.893 RON11.217 RON
2024297.461 RON545.782 RON58.329 RON456.134 RON31.319 RON733.702 RON126.348 RON
2023-604.868 RON23.200 RON294.993 RON286.675 RON464.835 RON156.840 RON
2022-674.752 RON20.000 RON486.442 RON168.310 RON161.875 RON529.684 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 8,5% în 2025, după o scădere de 83,7% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 12,9%.

Marja netă a crescut de la -4,9% în 2024 la 1,9% în 2025.

Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 565.645 lei în 2025, față de 617.998 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 87,0% în 2024 la 100,4% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-8,5%1,9%565.645 lei100,4%
2024-83,7%-4,9%617.998 lei87,0%
2023341,6%22,6%3.784.678 lei-
2022-61,8%857.027 lei-

Sănătate financiară C · Risc ridicat 2025

CRisc ridicat
Scor Altman Z''0.55
Limită de plată recomandată1.000 RON
X1
-0.4283
X2
0.0088
X3
0.0106
X4
0.0088

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 34.309 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 40% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 1,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Giurgiu, mediana aceluiași cod CAEN a fost 347.168 lei în 2025, calculată pe 711 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 21 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
7 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareTrecere pe pierdere, Scădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la DAMI TRANS cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: D••••• I••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la DAMI TRANS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.