Acasă › Firme › Călărași › CRISENGEL SECURITY SRL

CRISENGEL SECURITY SRL

CUI 25602583 Mun. Călăraşi · Călărași Activă
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
487K
Cifră de afaceri
RON · 2025
54K
Profit net
RON · 2025
7
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
3
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
25602583
Nr. înmatriculare
J2009000248515
Data înmatriculării
27.05.2009
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție
Județ
Călărași
Localitate
Mun. Călăraşi
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

1,1 mil.
2022
703K
2023
451K
2024
487K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025487.056 RON487.137 RON424.736 RON+53.792 RON7
2024450.760 RON450.760 RON412.019 RON+30.371 RON7 ▼-5
2023703.430 RON703.436 RON674.073 RON+23.259 RON12 ▼-11
20221.091.801 RON1.073.176 RON1.014.345 RON+49.877 RON23

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON445.024 RON114.637 RON173.483 RON156.904 RON160.467 RON284.557 RON
20240 RON256.449 RON97.355 RON59.453 RON99.641 RON45.684 RON210.765 RON
2023-241.375 RON97.355 RON43.825 RON100.195 RON60.981 RON180.394 RON
202233.099 RON314.039 RON116.095 RON49.881 RON148.063 RON152.503 RON194.635 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 8,1% în 2025, după o scădere de 35,9% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 23,6%.

Marja netă a crescut de la 6,7% în 2024 la 11,0% în 2025.

Profitul net a crescut cu 77,1% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 69.579 lei în 2025, față de 64.394 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 17,8% în 2024 la 36,1% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20258,1%11,0%69.579 lei36,1%
2024-35,9%6,7%64.394 lei17,8%
2023-35,6%3,3%58.619 lei-
2022-4,6%47.470 lei43,9%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''12.33
Limită de plată recomandată49.000 RON
X1
0.6394
X2
0.6394
X3
0.1402
X4
1.7733

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.119 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8001 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 2,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 8001 a fost 1.571.669 lei în 2025.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8001 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 107 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
3 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareScădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la CRISENGEL SECURITY cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: R••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CRISENGEL SECURITY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.