Acasă › Firme › Mureș › CREATIVE CREW S.R.L.

CREATIVE CREW S.R.L.

CUI 42336317 Sat Ogra Com. Ogra · Mureș Activă Consultanță & Servicii prof.
100TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
736K
Cifră de afaceri
RON · 2025
457K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
42336317
Nr. înmatriculare
J26/313/2020
Data înmatriculării
28.02.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7312 · Servicii de reprezentare media
Județ
Mureș
Localitate
Sat Ogra Com. Ogra
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

185K
2022
800K
2023
798K
2024
736K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025735.891 RON739.289 RON266.024 RON+456.638 RON1
2024798.286 RON804.871 RON176.063 RON+610.098 RON1
2023800.350 RON802.364 RON161.664 RON+633.896 RON1 ▲+1
2022184.804 RON185.361 RON37.870 RON+143.816 RON0

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025109.916 RON438.965 RON781 RON417.145 RON21.039 RON87.243 RON461.638 RON
2024151.460 RON473.635 RON781 RON464.764 RON8.090 RON12.797 RON612.298 RON
20235.322 RON645.489 RON-584.128 RON61.361 RON15.875 RON634.936 RON
20227.983 RON146.542 RON-48.442 RON98.100 RON10.469 RON144.056 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 7,8% în 2025, după o scădere de 0,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 58,5%.

Marja netă a scăzut de la 76,4% în 2024 la 62,1% în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 735.891 lei în 2025, față de 798.286 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,0% în 2024 la 15,9% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-7,8%62,1%735.891 lei15,9%
2024-0,3%76,4%798.286 lei2,0%
2023333,1%79,2%800.350 lei2,4%
2022-77,8%-6,8%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''21.55
Limită de plată recomandată74.000 RON
X1
0.6408
X2
0.8411
X3
0.8622
X4
5.2914

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 622 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7312 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 37,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7312 a fost 214.572 lei în 2025.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7312 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 19 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie3 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CREATIVE CREW S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: M•••••• D••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CREATIVE CREW S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.