| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.693 RON | 167.582 RON | 138.385 RON | +27.521 RON | 1 |
| 2024 | 166.197 RON | 166.197 RON | 91.157 RON | +73.411 RON | 1 |
| 2023 | 180.915 RON | 180.915 RON | 84.544 RON | +94.778 RON | 1 |
| 2022 | 203.818 RON | 203.818 RON | 135.660 RON | +66.160 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.718 RON | 66.233 RON | 36.115 RON | 2.421 RON | 27.697 RON | 75.190 RON | 27.761 RON |
| 2024 | 38.230 RON | 95.328 RON | 64.893 RON | 2.827 RON | 27.608 RON | 59.630 RON | 73.928 RON |
| 2023 | 33.396 RON | 121.995 RON | 57.384 RON | 8.403 RON | 56.208 RON | 42.874 RON | 112.517 RON |
| 2022 | 34.907 RON | 227.291 RON | 37.614 RON | 50.946 RON | 138.731 RON | 195.798 RON | 66.400 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 0,9% în 2025, după o scădere de 8,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 6,9%.
Marja netă a scăzut de la 44,2% în 2024 la 16,7% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 62,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 164.693 lei în 2025, față de 166.197 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 44,6% în 2024 la 73,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -0,9% | 16,7% | 164.693 lei | 73,0% |
| 2024 | -8,1% | 44,2% | 166.197 lei | 44,6% |
| 2023 | -11,2% | 52,4% | 180.915 lei | 27,6% |
| 2022 | - | 32,5% | 203.818 lei | 74,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 570 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9511 în 2025, firma se află în primele 41% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 9511 a fost 109.580 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9511 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la COPY TECH S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.