| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.695.021 RON | 1.673.884 RON | 1.210.785 RON | +400.489 RON | 7 |
| 2024 | 1.332.399 RON | 1.356.443 RON | 1.005.298 RON | +321.208 RON | 7 |
| 2023 | 1.111.049 RON | 1.151.194 RON | 724.884 RON | +418.202 RON | 7 ▲+1 |
| 2022 | 969.238 RON | 1.008.730 RON | 614.880 RON | +386.680 RON | 6 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 264.087 RON | 409.617 RON | 0 RON | 340.493 RON | 39.124 RON | 258.572 RON | 436.399 RON |
| 2024 | 100.747 RON | 367.647 RON | 24.000 RON | 268.533 RON | 25.114 RON | 114.736 RON | 356.910 RON |
| 2023 | 141.296 RON | 433.418 RON | 19.286 RON | 355.617 RON | 58.515 RON | 126.215 RON | 445.702 RON |
| 2022 | 175.033 RON | 374.331 RON | 361 RON | 321.348 RON | 52.622 RON | 140.831 RON | 408.533 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 27,2% în 2025, după o creștere de 19,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,5%.
Marja netă a scăzut de la 24,1% în 2024 la 23,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 242.146 lei în 2025, față de 190.343 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,5% în 2024 la 38,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27,2% | 23,6% | 242.146 lei | 38,4% |
| 2024 | 19,9% | 24,1% | 190.343 lei | 24,5% |
| 2023 | 14,6% | 37,6% | 158.721 lei | 22,0% |
| 2022 | - | 39,9% | 161.540 lei | 25,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 4% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONTVER EXIM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.