| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171.800 RON | 171.800 RON | 88.813 RON | +81.269 RON | 1 |
| 2024 | 152.981 RON | 202.319 RON | 137.175 RON | +63.583 RON | 1 |
| 2023 | 118.799 RON | 118.799 RON | 76.512 RON | +41.099 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 122.737 RON | 122.737 RON | 35.200 RON | +83.855 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.903 RON | 64.947 RON | 946 RON | 58.422 RON | 5.579 RON | 11.767 RON | 101.083 RON |
| 2024 | 66.090 RON | 73.088 RON | 0 RON | 3.262 RON | 69.826 RON | 11.337 RON | 127.841 RON |
| 2023 | 87.556 RON | 74.766 RON | - | 42.489 RON | 32.277 RON | 17.603 RON | 144.719 RON |
| 2022 | 87.556 RON | 75.708 RON | 4.673 RON | 69.882 RON | 1.153 RON | 8.737 RON | 187.475 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,3% în 2025, după o creștere de 28,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,9%.
Marja netă a crescut de la 41,6% în 2024 la 47,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 171.800 lei în 2025, față de 152.981 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,1% în 2024 la 10,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,3% | 47,3% | 171.800 lei | 10,4% |
| 2024 | 28,8% | 41,6% | 152.981 lei | 8,1% |
| 2023 | -3,2% | 34,6% | 118.799 lei | 10,8% |
| 2022 | - | 68,3% | - | 5,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 244.080 lei în 2025, calculată pe 741 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONTASERV sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.