| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.160.980 RON | 2.161.289 RON | 1.372.167 RON | +677.560 RON | 8 ▼-2 |
| 2024 | 1.800.045 RON | 1.800.242 RON | 1.287.165 RON | +461.770 RON | 10 ▲+1 |
| 2023 | 1.563.215 RON | 1.563.338 RON | 1.066.708 RON | +483.332 RON | 9 ▲+4 |
| 2022 | 1.171.639 RON | 1.171.893 RON | 637.491 RON | +524.244 RON | 5 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.376 RON | 953.329 RON | - | 820.771 RON | 32.558 RON | 277.657 RON | 690.548 RON |
| 2024 | 22.641 RON | 659.239 RON | - | 646.980 RON | 12.259 RON | 248.412 RON | 462.988 RON |
| 2023 | 44.274 RON | 604.314 RON | - | 574.262 RON | 29.052 RON | 167.269 RON | 486.218 RON |
| 2022 | 55.314 RON | 726.733 RON | - | 692.203 RON | 14.530 RON | 261.198 RON | 525.887 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,1% în 2025, după o creștere de 15,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 22,6%.
Marja netă a crescut de la 25,7% în 2024 la 31,4% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 10 la 8 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 270.122 lei în 2025, față de 180.004 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 36,4% în 2024 la 28,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,1% | 31,4% | 270.122 lei | 28,8% |
| 2024 | 15,2% | 25,7% | 180.004 lei | 36,4% |
| 2023 | 33,4% | 30,9% | 173.691 lei | 25,8% |
| 2022 | - | 44,7% | 234.328 lei | 33,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 3% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CONTA SMART SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.