| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.100 RON | 131.985 RON | 122.274 RON | +8.282 RON | 1 |
| 2024 | 20.950 RON | 20.950 RON | 59.369 RON | −38.419 RON | 1 |
| 2023 | 7.882 RON | 7.882 RON | 51.657 RON | −43.775 RON | 1 |
| 2022 | 9.733 RON | 9.738 RON | 130.562 RON | −121.116 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.425 RON | 114.211 RON | 8.948 RON | 0 RON | 105.263 RON | 242.729 RON | -9.093 RON |
| 2024 | 107.610 RON | 87.011 RON | 59.377 RON | 4.591 RON | 23.043 RON | 211.995 RON | -17.374 RON |
| 2023 | 130.829 RON | 107.014 RON | 61.665 RON | 5.964 RON | 39.385 RON | 216.799 RON | 21.044 RON |
| 2022 | 150.696 RON | 112.322 RON | 61.665 RON | 4.954 RON | 45.703 RON | 198.198 RON | 64.820 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 511,5% în 2025, după o creștere de 165,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 136,1%.
Marja netă a crescut de la -183,4% în 2024 la 6,5% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 128.100 lei în 2025, față de 20.950 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 108,9% în 2024 la 103,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 511,5% | 6,5% | 128.100 lei | 103,9% |
| 2024 | 165,8% | -183,4% | 20.950 lei | 108,9% |
| 2023 | -19,0% | -555,4% | 7.882 lei | 91,2% |
| 2022 | - | -1.244,4% | 9.733 lei | 75,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.062 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 46% după cifra de afaceri.
Marja netă a fost cu 18,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 125.340 lei în 2025, calculată pe 411 firme.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7022 a fost 110.082 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 18 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONSULT PLUS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.